Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 r.

Szanowni Państwo
W trosce o zdrowie naszych pacjentów, wprowadziliśmy w placówkach PZU Zdrowie dodatkowe procedury i środki ochrony, które zapewniają bezpieczną realizację konsultacji lekarskich i badań.
Pomimo wprowadzenia na terenie Polski stanu epidemii związanej z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, dokładamy wszelkich starań aby na bieżąco realizować usługi Medycyny Pracy.
Jesteśmy gotowi do realizacji badań okresowych, jeśli stwierdzą Państwo konieczność ich  przeprowadzenia i  skierują pracowników do sieci naszych placówek, w celu ich wykonania. 

Badania Medycyny Pracy, nadal mogą być umawiane w sposób określony w umowie, w tym poprzez infolinię Medycyny Pracy.

Jednocześnie, zgodnie z poprzednimi komunikatami, do momentu podjęcia przez organy państwowe decyzji regulujących funkcjonowanie Medycyny Pracy w tym wyjątkowym okresie, zapewniamy 100% zwrotu kosztów za usługi Medycyny Pracy, zrealizowane poza siecią placówek PZU Zdrowie.
Jeśli chcesz otrzymać zwrot:

Faktury na firmę muszą posiadać dane Pacjenta: imię, nazwisko, PESEL oraz datę wystawienia skierowania. Przy badaniach wstępnych dodatkowo dane adresowe Pacjenta.

Regularnie monitorujemy sytuację oraz komunikaty wydawane przez organy państwowe. O wszelkich zmianach dotyczących obsługi będziemy Państwa informować.