Centrum Medyczne PZU Zdrowie Poznań Grunwaldzka

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Poznań Grunwaldzka

ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań

Umawianie wizyt

61 290 60 60

Zakres usług

  • Badania laboratoryjne
  • Konsultacje lekarskie
  • Konsultacje inne
  • USG
  • Badania czynnościowe
  • Szczepienia

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00-20:00
sobota 8:00-14:00 (WYBRANE DNI)


Punkt pobrań (od 5 r.ż. /obowiązują zapisy):
poniedziałek-piątek 7:30-12:30
sobota 8:00-14:00

Parking

Pacjenci mogą korzystać z parkingu podziemnego na poziomie -1 w biurowcu Pixel 5. Wjazd na parking podziemny z boku budynku od ulicy Grunwaldzkiej lub Babimojskiej. Dostępnych dla pacjentów jest kilka miejsc parkingowych. Kasa biletowa znajduje się na poziomie -1.  Płatność gotówką lub kartą płatniczą.  Istnieje także możliwość zaparkowania na zewnątrz. Placówka dysponuje kilkoma miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz z boku budynku. Pierwsze 20 min parkowania jest bezpłatne dla pacjentów. Powyżej tego czasu pobierana jest opłata. Pierwsza i druga rozpoczęta godzina 2,5zł, kolejna 4zł. Czas na wyjazd po opłaceniu biletu parkingowego 15 min.

Na terenie kompleksu PIXEL został uruchomiony dodatkowy parking zewnętrzny, który znajduje się przy budynkach Pixel 4 i Pixel 5. Wjazd na parking od ulicy Babimojskiej. Bilet parkingowy należy pobrać przy wjeździe na teren parkingu. Bilet można opłacić  na dwa sposoby: 
• kartą zbliżeniową bezpośrednio przy wyjeździe z parkingu. Terminal znajduje się przy szlabanie wyjazdowym,
• gotówką i kartą zbliżeniową w kasach parkingowych na poziomie -1 w budynkach Pixel 4 i 5 
Pierwsze 20 min parkowania jest bezpłatne dla pacjentów. Powyżej tego czasu pobierana jest opłata. Pierwsza i druga rozpoczęta godzina 2,5zł, kolejna 4zł. Czas na wyjazd po opłaceniu biletu parkingowego 15 min.

Lokalizacja

Placówka znajduje się na parterze biurowca Pixel 5. Dzielnica Grunwald Południe. Wejście główne do placówki od strony ul. Grunwaldzkiej. Do placówki można dostać się również niezależnym wejściem bocznym znajdującym się pomiędzy budynkami Pixel.

Kliknij aby odblokować mapę