Centrum Medyczne PZU Zdrowie Poznań Grunwaldzka

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Poznań Grunwaldzka

ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań

Umawianie wizyt

61 290 60 60

Zakres usług

  • Badania laboratoryjne
  • Konsultacje lekarskie
  • Konsultacje inne
  • USG
  • Badania czynnościowe
  • Szczepienia

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00-20:00
sobota 8:00-14:00 (WYBRANE DNI)


Punkt pobrań (od 5 r.ż. /obowiązują zapisy):
poniedziałek-piątek 7:30-12:30
sobota 8:00-14:00

Dojazd

Komunikacja miejska:
Dojazd autobusem:
linie nr 193 przystanek Węgorka.

Dojazd tramwajem:
linie nr 1, 6, 13, 15 przystanek Węgorka.

Parking

Pacjenci mogą korzystać z parkingu podziemnego na poziomie -1 w biurowcu Pixel 5. Wjazd na parking podziemny z boku budynku od ulicy Grunwaldzkiej lub Babimojskiej. Dostępnych dla pacjentów jest kilka miejsc parkingowych. Kasa biletowa znajduje się na poziomie -1.  Płatność gotówką lub kartą płatniczą. Aby opłacić bilet parkingowy należy wyjść z placówki na zewnątrz i udać się do wind wejściem bocznym do placówki.  Istnieje także możliwość zaparkowania na zewnątrz. Placówka dysponuje kilkoma miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz z boku budynku. Pierwsze 20 min parkowania jest bezpłatne dla pacjentów. Powyżej tego czasu pobierana jest opłata. Pierwsza i druga godzina 2,5zł, każda kolejna rozpoczęta godzina 4zł. Czas na wyjazd po opłaceniu biletu parkingowego 15 min.

Trwające obecnie prace remontowe związane z budową ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej nie powodują zmian organizacyjnych związanych z dotarciem do placówki.

Lokalizacja

Placówka znajduje się na parterze biurowca Pixel 5. Dzielnica Grunwald Południe. Wejście główne do placówki od strony ul. Grunwaldzkiej. Do placówki można dostać się również niezależnym wejściem bocznym znajdującym się pomiędzy budynkami Pixel.

Kliknij aby odblokować mapę