18 lutego 2020
A A A

Zdrowy uśmiech jest piękny

Oferta stomatologiczna obejmująca zabiegi dla dorosłych i dzieci jest skierowana zarówno do pacjentów objętych opieką medyczną naszej firmy, jak i klientów indywidualnych. Dzięki niej będzie można kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej – począwszy od wyleczenia niewielkich ubytków aż po skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Dodatkowo w gabinetach PZU Zdrowie pacjenci będą mogli poddać się diagnostyce radiologicznej, niezbędnej dla dalszego procesu leczenia.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pacjentów, również tych, którzy dotychczas rezygnowali z leczenia, ponieważ prywatna opieka stomatologiczna kojarzyła im się z bardzo dużym wydatkiem. Nie idziemy jednak na kompromis w kwestii jakości proponowanych usług i wykorzystywanego sprzętu. Pozyskujemy świetnych specjalistów, a nasze gabinety są nowocześnie wyposażone, w standardzie odpowiadającym nowym placówkom medycznym PZU – podkreśla Dagmara Czerwińska, menedżer ds. stomatologii w PZU Zdrowie. Oferta usług będzie systematycznie poszerzana, m.in. o ortodoncję, implantologię i protetykę oraz periodontologię


Nowoczesne technologie

W gabinetach stomatologicznych PZU Zdrowie personel dentystyczny ma do swojej dyspozycji m.in.: mikroskop stomatologiczny, radiowizjografię (RVG), znieczulenie komputerowe, kamerę wewnątrzustną i system endometryczny. Te nowoczesne techno- logie pomagają m.in. w leczeniu próchnicy bez użycia wiertła i zbędnej utraty zdrowych tkanek, prowadzeniu skutecznego leczenia kanałowego przy użyciu najnowszych i klinicznie sprawdzonych metod czy dokonaniu dokładnego pomiaru kanału zębowego. Co ważne, za ich sprawą można również wyeliminować dyskomfort pacjenta, ponieważ w przypadkach, w których będzie to możliwe, dentyści zastosują rozwiązania jak najmniej inwazyjne, a przy bardziej skomplikowanych zabiegach będą mogli zredukować odczuwany przez danego pacjenta ból.