Dla kogo

Programy przeznaczone są dla pracowników firm.

Korzyści dla pracodawcy

Organizacja wydarzeń medycznych w firmie to ważny element troski o pracowników. Sprawdź, co możesz zyskać.

 • Atmosferę bezpieczeństwa i komfortu pracy.
 • Siedem gotowych programów zdrowotnych lub możliwość przygotowania indywidualnych, dopasowanych do konkretnych potrzeb.
 • Pozytywny wizerunek firmy, która dba o zdrowie pracowników.

Korzyści dla pracowników

 • Bezpłatne badania i konsultacje z lekarzami w miejscu pracy lub online, bez wychodzenia z domu,  w formie webinarów.
 • Programy dopasowane do potrzeb pracowników.
 • Możliwość wczesnego wykrycia chorób i podjęcia leczenia.

Dostępne programy

Proponujemy siedem gotowych programy profilaktycznych, które dotyczą najczęściej występujących problemów zdrowotnych pracowników. Przygotowujemy także programy „szyte na miarę”, które dopasowujemy do potrzeb danej firmy.

PZU Zdrowie pod Kontrolą

Pakiet badań profilaktycznych, który pozwala na określenie potencjału zdrowotnego pracowników. 

Obejmuje on w zależności od wybranego pakietu:

 • konsultację internisty
 • konsultację pielęgniarki
 • pomiar ciśnienia krwi 
 • poziom glukozy 
 • poziom cholesterolu 
 • EKG
 • konsultację dietetyka 
 • badanie analiza składu ciała 
 • konsultację dermatologa 
 • badanie zmian skórnych
PZU Kręgosłup pod Kontrolą

Większość Polaków doświadczyła bólu mięśni w pracy. To przyczyna nawet połowy nieobecności, trwających więcej niż trzy dni. 
Siedzący tryb życia i brak ruchu zdecydowanie nie sprzyjają zdrowiu kręgosłupa, natomiast praca fizyczna naraża go na przeciążenia. Nasza oferta koncentruje się przede wszystkim na profilaktyce, która pozwoli uniknąć późniejszego kosztownego i trudnego leczenia.

PZU Serce pod Kontrolą

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce. To niemal połowa wszystkich przypadków. 
Choroby serca są bardzo poważnym problem cywilizacyjnym, dlatego tak ważna jest promocja prawidłowego stylu życia i profilaktyka. Zorganizuj swoim pracownikom badania oraz specjalistyczne konsultacje, które pomogą wcześnie zdiagnozować choroby i zapobiec długotrwałym nieobecnościom. Dzięki programowi profilaktycznemu Serce pod kontrolą z PZU Zdrowie pracownicy poczują, że ich zdrowie naprawdę leży Ci na sercu. 

PZU Stres pod Kontrolą

Około 90% Polaków codziennie odczuwa stres. 
Szybkie tempo życia, długotrwałe przemęczenie, natłok obowiązków – to często stałe elementy naszej codzienności. Ogromna większość Polaków odczuwa negatywny wpływ stresu na stan zdrowia fizycznego i psychicznego, jednak niewielu z nas wie, jak sobie z nim radzić. Przyczynia się to do rosnącej liczby zachorowań na depresję – chorobę uniemożliwiającą prawidłowe funkcjonowanie w życiu i w pracy.

PZU Profilaktyka chorób nowotworowych

Każdego roku onkolodzy diagnozują przypadki raka u setek tysięcy Polaków. 
Nowotwory są drugą – po chorobach układu krążenia – najczęstszą przyczyną śmierci w Polsce. Zorganizuj swoim pracownikom badania i specjalistyczne konsultacje, które pomogą zdiagnozować chorobę we wczesnym jej stadium. Dzięki temu będą mieli większe szanse na szybki powrót do zdrowia.

PZU Dieta pod kontrolą

Otyłość – najgroźniejsza choroba przewlekła. 
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała otyłość za najgroźniejszą chorobę przewlekłą. Nieleczona prowadzi do rozwoju chorób układu krążenia, cukrzycy typu 2, zespołu metabolicznego, zaburzeń hormonalnych, a także zwiększa ryzyko zachorowań na niektóre nowotwory. Pomóż swoim pracownikom w walce z otyłością i zorganizuj dla nich Strefę Dieta pod kontrolą z PZU Zdrowie.

PZU Glikemia pod kontrolą

Liczba chorych na cukrzycę ciągle wzrasta. 
Profilaktyka cukrzycy jest szczególnie ważna. Nieleczona cukrzyca prowadzi do poważnych powikłań, takich jak niewydolność nerek czy udary mózgu. Funkcjonowanie z cukrzycą wymaga od chorego stałej kontroli diety oraz trybu życia i przyjmowania zastrzyków insulinowych. Nawet jednorazowe zaniedbanie może prowadzić do hipoglikemii i bezpośredniego zagrożenia życia.

 

Jak otrzymać ofertę Stref zdrowia

Chcesz poznać ofertę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą

 

W ciągu kilku dni wyślemy Ci specjalną ofertę. Uzgodnimy szczegóły, ustalimy termin akcji i podpiszemy umowę. Jedna osoba z Twojej firmy będzie odpowiedzialna za kontakt z nami w kwestiach organizacyjnych. Dostarczymy niezbędne materiały do promocji wydarzenia. Przygotujemy miejsce badań i zorganizujemy zapisy. Przeprowadzamy akcję zgodnie z ustalonym zakresem. 

Po akcji prześlemy Ci raport ze zdjęciami.

Folder Stref zdrowia

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz w folderze Stref Zdrowia - pobierz go

Inne propozycje opieki medycznej

Informacja prawna

Ten tekst nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o ofercie uzyskasz kontaktując się z nami poprzez poniższy formularz.