PZU
NOWOŚĆ

Usługa pozwala w komforcie i spokoju porozmawiać z naszymi psychologami i uzyskać:

 • wsparcie emocjonalne i psychiczne w trudnej sytuacji życiowej,
 • poradę lub konsultację psychologiczną,
 • informację z zakresu psychoedukacji.

Jak wygląda porada psychologiczna przez telefon?

Porady udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. 
Czas porady wynosi 50 minut. 

 • 1

  Dzień przez umówioną rozmową do pacjenta przychodzi SMS z przypomnieniem o poradzie.

 • 2

  Psycholog kontaktuje się z pacjentem, podejmując 3 próby dodzwonienia się.

 • 3

  Na 10 minut przed końcem rozmowy psycholog przypomina o tym, że czas rozmowy pomału dobiega końca.

Jak umówić wizytę

 

 • Wejdź na mojePZU
 • Kliknij „Umów/Kup wizytę lekarską”
 • Wybierz opcję „Szybka telekonsultacja”, a następnie „Psycholog – porada telemedyczna”.
 • W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą infolinią  pod numerem telefonu:
  801 405 905  (opłata zgodna z taryfą operatora).

Ile kosztuje porada ?

Cena porady psychologicznej wynosi 140 PLN. Pacjent dokonuje opłaty za pośrednictwem platformy do płatności online.

Nasi psychologowie 

Psychologowie udzielający porad w PZU Zdrowie mają stosowne kwalifikacje – ukończone studia psychologiczne i doświadczenie w pracy w takich organizacjach jak: Ogólnopolski Telefon Zaufania, Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, Fundacja Nagle Sami dla osób w żałobie, Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, Ogólnopolski Telefon „Niebieska Linia”.

Poznaj Naszych Psychologów

Marta Ciszewska

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, psychoterapeutą EMDR, a także interwentem kryzysowym.

Studia na kierunku psychologii, a także studia podyplomowe z psychotraumatologii oraz interwencji kryzysowej ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Kwalifikacje terapeutyczne uzyskałam w ramach szkolenia prowadzonego przez międzynarodowego trenera z Europejskiego Towarzystwa Terapii EMDR w Polskim Towarzystwie Terapii EMDR w Warszawie.

Moje doświadczenie zawodowe zdobyłam w placówkach państwowych takich jak Przychodnia Zdrowia Psychicznego oraz Szpitala Powiatowy w Pasłęku, a także w wielu projektach związanych ze wsparciem psychologicznym. Prowadzę również prywatny gabinet psychoterapeutyczny.

Interesuje mnie człowiek, jego doświadczenia i jego historia, dlatego w swojej pracy do każdego podchodzę indywidualnie. Psychoterapia to proces, który pozwala uzyskać świadomy wgląd we własne emocje, budować relację z samym sobą, a także relacje z innymi.

Pracuję z osobami dorosłymi.

Zapraszam do spotkania ze mną, jeśli zmagacie się Państwo z bieżącymi kryzysami, jak również z wcześniejszymi, trudnymi doświadczeniami życiowymi.
Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno – zawodowym psychologa.

Anna Krzos

Jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Studium Poradnictwa Psychologicznego i Interwencji Kryzysowej Instytutu Psychologii Zdrowia, kursu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Moje doświadczenia zawodowe obejmują pracę w Poradni dla osób doświadczających kryzysu emocjonalnego, w Wojsku, Policji oraz Fundacji Itaka wspierającej rodziny osób zaginionych. Ukończyłam także staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (na Oddziale Nerwic, Oddziale dla osób z podwójną diagnozą oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień przy IPIN).

Zajmuję się poradnictwem, interwencją kryzysową, świadczeniem pomocy psychologicznej, profilaktyką zdrowia psychicznego oraz szkoleniami. Pracuję w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Zapraszam osoby dorosłe borykające się z trudną sytuacją życiową, doświadczające kryzysu, trudnych stanów emocjonalnych, chcące dokonać w swoim życiu zmian. Pracuję pod stałą superwizją w gabinecie w Warszawie.

Anita Markowska

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. 

Zdobyłam doświadczenie pracy psychologicznej w Fundacji Nagle Sami, Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Zespół Leczenia Uzależnień), Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie Warszawy. 

Jestem w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym Centrum CBT-EDU (akredytacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej).

Sebastian Chmieliński

Specjalista psycholog kliniczny, interwent kryzysowy, terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji, trener. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy klinicznej i szkoleniowej w obszarze interwencji kryzysowej i psychotraumatologii, potwierdzone certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem praktykującym superwizorem z zakresu interwencji kryzysowej Polskiego towarzystwa psychologicznego (PTP).
Ponadto, w swojej pracy zawodowej zajmuję się psychosomatyką i somatopsychologią, w tym wsparciem pacjentów onkologicznych i ich rodzin.

Prowadzę także szkolenia i treningi psychologiczne dotyczące: stresu psychologicznego, budowania i aktywizowania zespołów, komunikacji interpersonalnej, budowania kompetencji społecznych, rozwoju osobistego, negocjacji kryzysowych, profilaktyki stresu pourazowego, psychotraumatologii i interwencji kryzysowej. Od wielu lat pracuję z pacjentami w kryzysie i dotkniętymi skutkami traumy- w tym przedstawicielami służb mundurowych- oraz ich rodzinami.

 

Poufność

Rozmowa z psychologiem w PZU Zdrowie jest poufna. Wszystkie treści, które pojawiają się podczas rozmowy telefonicznej, są objęte tajemnicą zawodową. Wszyscy terapeuci
i psycholodzy kierują się w swoim postępowaniu Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty lub Psychologa.