Kamera wewnątrzustna

Umożliwia ocenę stanu jamy ustnej w powiększeniu, zwłaszcza w strefach niedostępnych dla oka pacjenta. Aparat pozwala zapisać wybrany obraz, aby lekarz zobaczył, czy zalecenia przyniosły oczekiwany skutek, a efekty leczenia są satysfakcjonujące dla pacjenta, nie tylko pod względem medycznym, ale i estetycznym.
 

RVG 

Radiowizjografia zainstalowana przy każdym unicie (fotelu dentystycznym) umożliwia wykonywanie wewnątrzustnych zdjęć rentgenowskich w trakcie wypełniania kanałów i bez konieczności wychodzenia z gabinetu do innego pomieszczenia. Takie działanie jest bardziej komfortowe i bezpieczne dla pacjenta.
 

Znieczulenie komputerowe 

Czujesz się nieswojo na widok strzykawki? U nas jej nie zobaczysz! Dzięki najnowocześniejszej wersji znanego i bezkonkurencyjnego urządzenia komputerowego znieczulenie jest bezbolesne i bezpieczne. Nieprzyjemne uczucie rozpierania, odrętwiałego języka, wargi lub części twarzy jest zniwelowane, a ryzyko powikłań, takich jak krwiaki zminimalizowane. Pacjent wychodząc z gabinetu może normalnie mówić, uśmiechać się i jeść. Znieczulenie komputerowe to najlepsze rozwiązanie dla osób cierpiących na dentofobię.
 

Mikroskop

Dzięki dużym powiększeniom jest skutecznym narzędziem w prowadzeniu leczenia kanałowego, gdyż pozwala dostrzec struktury zazwyczaj niewidoczne dla lekarza. Daje również możliwość usunięcia z kanałów złamanych instrumentów pozostawionych w czasie wcześniejszego zabiegu.
Dla pacjenta leczenie z użyciem mikroskopu oznacza skrócenie czasu zabiegu i zminimalizowanie ryzyka perforacji podczas poszukiwania kanałów.
 

Najnowszy sprzęt i narzędzia do leczenia endodontycznego

Nasze placówki posiadają najnowszej generacji aparaturę używaną przy leczeniu kanałowym. Oprócz mikroskopu i zintegrowanego z unitem aparatu rtg, fotele dentystyczne wyposażone są w urządzenia ultradźwiękowe. Wbudowane narzędzia dają możliwość pracy z równoczesną elektroniczną kontrolą długości kanałów, dzięki czemu efekt leczenia jest precyzyjny i bezpieczny dla pacjenta.
 

Oprócz skuteczności i bezpieczeństwa zadbaliśmy również o komfort pacjenta w czasie leczenia. Wygodne fotele stomatologiczne pozwalają  przetrwać nawet dłużej trwające zabiegi stomatologiczne.