PZU Zdrowie to firma odpowiedzialna społecznie. Angażujemy się w przedsięwzięcia, które wyznaczają nowe standardy opieki zdrowotnej w Polsce. Najmłodsi pacjenci są dla mnie szczególnie ważni, dlatego zapoczątkowałam tę inicjatywę i jestem dumna, że tylu pracowników Grupy PZU wzięło w niej udział i wsparło Centrum Zdrowia Dziecka – skomentowała Julita Czyżewska

Dodatkowo przez ostatnie dwa tygodnie w siedzibach PZU trwała zbiórka „małych pocieszycieli” dla dzieci przebywających w szpitalu. Zaangażowanie pracowników przerosło nasze oczekiwania tak bardzo, że do przewiezienia upominków musieliśmy wynająć bus. Symboliczną paczkę z podarunkami przekazała Prezes PZU Zdrowie - Julita Czyżewska na ręce dr n. med. Marka Migdała – Dyrektora IPCZD. Całą akcję wsparła Aleksandra Agatowska - członek zarządu PZU Życie.

My, dorośli często zapominamy jak ważny jest uśmiech. Zapominamy, że uśmiech redukuje stres i działa leczniczo. W końcu śmiech to zdrowie. Dlatego cieszę się, że mogliśmy pomóc Centrum Zdrowia Dziecka przekawkozując maskotki i przygotowując mural z Niestraszkami. Mam nadzieję, że dzięki temu na twarzach małych pacjentów i ich rodziców pojawi się uśmiech, który pomoże im w ciężkich chwilach – powiedziała Aleksandra Agatowska.