W dyskusji na temat „Sport, biznes, dyplomacja: droga na szczyt” omawiano uniwersalne wartości, które prowadzą do sukcesu we wszystkich tych dziedzinach. Prezes Janiczek przybliżyła uczestnikom perspektywę biznesu zdrowotnego, a także podzieliła się przykładami współpracy w ramach CSR i marketingu. 

PZU Zdrowie, jako ogólnopolski operator medyczny, wspiera zdrowy styl życia i przedsięwzięcia sportowe. Jest obecny na imprezach biegowych, takich jak PZU Maraton Warszawski, realizuje program Strefy Zdrowia i posiada placówki, które pomagają wracać do formy wielu sportowcom m.in. szpital ortopedyczny Centrum Medyczne Gamma w Warszawie.

Jednocześnie będąc członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP), PZU Zdrowie współpracuje z zagranicznymi partnerami, wspiera strategię HR firm i dba o zdrowie ich pracowników. 

W panelu prowadzonym przez prezesa Stowarzyszenia Adama Sankowskiego wzięli udział: Ambasador Francji w Polsce JE Frédéric Billet, dyrektor generalna CCIFP Monika Constant, poseł do Parlamentu Europejskiego i były piłkarz Tomasz Frankowski oraz utytułowany kolarz i twórca Tour de Pologne Czesław Lang.