W grudniu 2019 r. Grupa TOMMA stała się częścią PZU Zdrowie, wzmacniając kompetencje i powiększając ofertę oraz dostępność badań z zakresu diagnostyki obrazowej. Nasi pacjenci mogą korzystać z badań tomografem komputerowym, rezonansem magnetycznym, a także RTG i USG. TOMMA Diagnostyka Obrazowa to największa, pod względem zasięgu sieć diagnostyki obrazowej. Ma 29-letnie doświadczenie na polskim rynku prywatnej opieki medycznej i placówki zlokalizowane w blisko 30 miastach, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Białymstoku, Szczecinie, Częstochowie i Opolu.

Łączymy siły i zmieniamy się dla Twojego zdrowia. Już wkrótce  pracownie Grupy TOMMA zmienią swój wygląd i będą działały pod marką PZU Zdrowie. Zmiana nie wiąże się z żadnymi formalnościami. Możesz nadal korzystać z opieki tych samych lekarzy i specjalistów na dotychczasowych zasadach. Oprócz nowego wizerunku placówek, do końca roku zmieni się również wygląd i adres strony internetowej TOMMA. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Umów się na badanie:

  • jeśli posiadasz opiekę medyczną PZU – przez infolinie 801 405 905 lub 22 505 15 48 (opłata zgodna z taryfa operatora),
  • jeśli chcesz skorzystać z usług w ramach NFZ lub komercyjnie – telefonicznie w wybranej placówce