W trakcie koncertu występili m.in. Marcin Wasilewski Trio, Piotr Schmidt Quartet ft. Wojciech Niedziela oraz grupa SKICKI-SKIUK. Goście mieli także okazję obejrzeć wystawę fotografii Jarka Wierzbickiego oraz wylicytować fotografie i obrazy, aby dodatkowo wesprzeć ten szczytny cel.

To już czwarta edycja koncertu. W ramach poprzednich trzech udało się zakupić m.in. pompy infuzyjne do wlewów dożylnych, termometry elektroniczne, specjalistyczne łóżka szpitalne, monitory czynności życiowych, materace do łóżek szpitalnych, fotele/łóżka oraz wyposażenie kuchni i łazienki dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu, specjalne lodówki do przechowywania i transportu narządów do przeszczepienia, głowicę usg-doppler do badań przepływu krwi w narządach przeszczepionych.

Sponsoring koncertu jest kolejną inicjatywą na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka, w której PZU Zdrowie ma przyjemność uczestniczyć. W zeszłym roku PZU Zdrowie sfinansowało odnowienie korytarza i klatki schodowej prowadzących na neonatologię i oddział dializ, na ścianach powstał kolorowy mural z bajkowymi postaciami Niestraszków. Dodatkowo w całej Grupie PZU zorganizowana została zbiórka zabawek "mali pocieszyciele".

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat Centrum Zdrowia Dziecka i jego aktywnego wspierania.